Demiryolu Taşımacılığı

Demiryolu TaşımacılığıDemiryolu Taşımacılığı , uluslararası taşımacılıkda karayolu nakliyesine göre daha ekonomik ve daha güvenli seçenekler sunmaktadır. Gönderi cinsine göre, açık veya kapalı vagonlar kullanılır ve nakliye daha sağlıklı ortamlarda yapılmaktadır.

Özellikle Ortadoğu ve Doğu Avrupa ithalat ve ihracatlarınız için; en güvenli ve en ekonomik taşıma şekli demiryolu taşımacılığıdır.

Uluslararası taşımalarda da tüm kontrol bizim tarafımızdan yapılır. İç nakliye, yükleme, kontrol, mühürleme, demiryolu konşimento ve evrak hizmetleri, gümrükleme vs.

Düzenli devam eden Suriye ve Irak sevkiyatlarımız ile, Ortadoğu’ ya Nusaybin aktarmalı demiryolu – karayolu bağlantılı kombine taşımacılık projelerinde sizlere en kaliteli hizmet verebilmekteyiz.

Bölgelerimiz : Suriye, İran, Irak, Ürdün, Bulgaristan, Romanya, Macaristan, Makedonya, Çek Cumhuriyeti, Azerbaycan, Ukrayna, Rusya, Özbekistan, Türkmenistan, Kazakistan.

Bize Ulaşın Teklif İsteyin

Demiryolu Taşımacılığı, Demiryolu taşımacılığı hakkında bilgi, Tcdd Demiryolu Taşımacılığı, Demiryolu Taşımacılığı Nedir, Demiryolu Taşımacılığı Yapan Firmalar, Demiryolu Lojistik, Demiryolu Taşıtları, Lojistikte Demiryolu Taşımacılığı, Demiryolu Lojistik, Demiryolu Lojistik Fiyatları, Demiryolu Nakliye, Demiryolu Nakliye Firmaları, Demiryolu Nakliye Fiyatları, Demiryolu Nakliye Ücretleri, Vagon Taşımacılığı, Vagon Taşımacılığı Yapan Firmalar, Vagon Nakliyesi